2013 m. gegužės 9 d., ketvirtadienis

Gegužės ketvirtadienis

Apsidairai aplink ir iš kažkur pavasaris (pagaliau) išdygo. Anksčiau kažkaip labiau pastebėdavau visus žaliuosius sprogimus ir trumpėjančius sijonaičius. Kai pagalvoji, kur čia pastebėsi, kai kasdien lakstai trumpų distancijų maršrutu: dušas - darbas - savivaldybė - universitetas - kitas darbas - bandymas parašyti visokius raštądarbius - lova. Jau truputį skauda galvą, nugarą, širdį ir norisi išgerti alaus.

Darbe dinamiškas laikas - visus purto, krečia, spaudžia ir kitaip kibina. Laikausi įsitvėrusi stalo. Universitete žaidžiame ir mokomės spalvinti neišeinant už kraštų. Nevisai kruopščiai lankydama paskaitas ne daug tepraleidžiu, bet pirmąkart mokausi šešetais. Jei buvau benusivilianti keistokomis bakalauro  studijomis, tai magistrantūra  VDU mane nuvilia trigubai labiau. Už tai naujas darbas visai patinka - daug skambučių ir laiškučių, daug įdomios muzikos, tik paaukotų savaitgalių truputį gaila. Kai susimąstai apie tai, tai visada gyvenime reikia rinktis, tai šiandien mano pasirinkimas - įdomi kasdienybė.


Rytoj ruošiuosi į pirmąsias gastroles. Seniai nebuvau Šiauliuose. Kaip ten bus pamatysim! Gal ir kokią nuotrauką parvešiu.
O kitą šeštadienį, gegužės 18 d., vyks penktoji, ir galbūt jau paskutinė mano kuruojama Gatvės muzikos diena Kaune. Kitą savaitę laukia daug gaisrų ir sprogstančių minų. Įdomus šis jaudulys ir vis nauji keliai viską išspręsti:-) Kai visa tai pradėjau, man buvo 19-ka, buvau antrame kurse ir turėjau nerealiai daug drąsos. Dabar taip negalėčiau ir, ko gero, kitam nepatarčiau. Kas žino, kaip viskas būtų pasisukę jei vis gi nebūčiau įsivėlusi? Ko gero, gyvenčiau keliariopai nuobodžiau! O dabar manęs šią vasarą laukia nauji iššūkiai, apie kuriuos jei ir neparašysiu čia, tikiuosi, jog išgirsite per masinę mediją.


Tikiuosi, laikotės gerai!

0 komentarai (-ų):

 
Blogger design by suckmylolly.com