2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis

Rytinė beletristika

Visos dienos, kaip sako sesė - džiazas ir ne kitaip! Ir aš čia ne visai apie Kaunas Jazz :)
Turbūt jau pripratau nuolatos turėti ką veikti, todėl kai neturiu kuo užsiimt, o tai yra keista, nes iki renginio liko tikrai mažai laiko, imu manyti, kad gal praradau budrumą *juokiasi* Įsivėliau į milžinišku ritmu besivystantį reikalą, reikalaujantį iš manęs daugybės naujų dalykų, o tuo pačiu ir naujų suvokimų.

O svarstant, ką gi vis dėlto apleidau, galėčiau padaryti trumpą sąrašą:
1. Mokslus. Kaip tai atsilieps aš dar pamatysiu. Turbūt po visko būtent dėl to man bus kitoks džiazas ir ne kitaip :))
2. Šeimą. Visi nori kalbėtis, pasakotis, bet, prisipažinsiu, išgirstu ką sako ne visada. Norėčiau dažniau, kad ir pietauti su visais.
3. Draugus. Šiems laiko lyg ir vis po truputį atrandu, bet esmė, kad ne visai sugebu įsigilinti į visas naujienas jų gyvenimuose, nes kartais negaliu sukoncentruoti dėmesio į tam tikrus dalykus. Ar todėl atrodau neįdomi?
4. Pramogas. Svajoju apie teatrą, filmų žiūrėjimus, miegojimus iki pietų, koncertus.

Kalbant apie miegą, tai dabar turiu laiko pamiegot, bet man pagaliau (visų džiaugsmui) pravėrė ausis ir tai man žvėriškai trukdo pūst į akį, nes užmigti subegu tik ant šono. Trumpai tariant - džiaugiuosi pagaliau atėjus rytui:))

Parašiau, perskaičiau ir suvokiau, kad sąrašėlis skamba gana liūdnai, bet taip nėra - šita patirtis, kad ir kiek ji man kainuotų materialių ir nematerialių dalykų yra neįkainojama! Kartais tikrai jaučiuosi kaip radusi lobį:) Bet apie jį ruošiuosi plačiai pakalbėt galbūt kada nors vėliau.

1 komentarai (-ų):

Judita S. rašė...

viskas susitvarkys, tu po truputį lipdai savo ateitį, tam reikia šiokius tokius dalykėlius paaukoti, bet tik trumpam :)


beje, mano blogas persikraustė, užrašas su brūkšniuku, kad lengviau :D
www.basa-baloje.blogspot.com

 
Blogger design by suckmylolly.com